FA. (3)

Viktor Jedrzejak - Boerderij - olieverf op paneel

Viktor Jedrzejak - Boerderij - olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 195!
Viktor Jedrzejak - Boerderij - olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 195!Viktor Jedrzejak - Boerderij - olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 195!Viktor Jedrzejak - Boerderij - olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 195!Viktor Jedrzejak - Boerderij - olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 195!Viktor Jedrzejak - Boerderij - olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 195!Viktor Jedrzejak - Boerderij - olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 195!Viktor Jedrzejak - Boerderij - olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 195!Viktor Jedrzejak - Boerderij - olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 195!Viktor Jedrzejak - Boerderij - olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 195!Viktor Jedrzejak - Boerderij - olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 195!Viktor Jedrzejak - Boerderij - olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1326 verkochte items
Alle items van deze verkoper (126)
  • Viktor Jedrzejak (1956)
DragerPaneel
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 53 cm (h x b)
Lijst31 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

De lijst is een antiek raam/deurdeel en vormt een geheel met het schilderij.
Jedrzejak had recent een expositie in Kunstkerk Heerhugowaard.

Viktor Jedrzejak (1956)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1326 verkochte items
62 cm
31 cm
53 cm
21 cm
Starttijd:23-12-2021 om 20:50
Eindtijd:05-01-2022 om 20:03
Openingsbod€ 195
ObjectlocatieAmsterdam Z-O, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland