Wouter Stips - Kleurenzeefdruk LOVE MY CAT --- HANDGESIGNEERD
Jef Diederen - Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 1998 |
Afmetingen | 19 x 38 x 16 cm (h x b x d) |
Gewicht | 8500 gram |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Het glasobjecten zijn niet beschadigd! Ik verkoop een deel van mijn glascollectie omdat ik ga verhuizen en kleiner ga wonen! | |
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 20-3-2023 om 9:53 |
Eindtijd | 27-3-2023 om 16:45 |