Vincent van Ojen - Houtsnede, Wilde viooltjes - Ingelijst (Groot)

Vincent van Ojen - Houtsnede, Wilde viooltjes - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 276,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Vincent van Ojen - Houtsnede, Wilde viooltjes - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!Vincent van Ojen - Houtsnede, Wilde viooltjes - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!Vincent van Ojen - Houtsnede, Wilde viooltjes - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (227)

28098 verkochte items
Alle items van deze verkoper (59)
  • Vincent van Ojen (1960)
Jaartal1999
IngelijstIngelijst
Afmetingen114 cm x 82.5 cm (h x b)
Lijst132.5 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/17

Zeer goede staat. Paar krasjes in het plexiglas.

Dit item is verkocht voor 276,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:19-05-2020 om 13:52
Eindtijd:31-05-2020 om 20:52

Biedingen (8):

hannekeb
31 mei / 20:46
€ 240
Wvnijnatten
31 mei / 20:46
€ 220
hannekeb
31 mei / 19:20
€ 200
Wvnijnatten
31 mei / 19:09
€ 190
hannekeb
31 mei / 19:08
€ 180
Wvnijnatten
31 mei / 19:08
€ 170
hannekeb
31 mei / 18:10
€ 160
Wvnijnatten
26 mei / 06:55
€ 150