Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1994 |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 42 x 52 cm (h x b) |
Incl. lijst | 75.5 x 75.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 19 |
Prachtige Vincent van Ojen met zeer helder kleurgebruik. Gesigneerd v. Ojen '94 nr15/19
Vincent van Ojen (1960) genoot zijn opleiding aan de Koninklijke Academie der Beeldende Kunsten te 's-Hertogenbosch.
Van Ojen is een echte specialist op het gebied van de kleuren houtsnede.
Door vijf tot zeven houtplaten steeds verder uit te snijden en tussendoor steeds de gereedgekomen kleur af te drukken, bereikt hij een veelkleurig en opvallend resultaat. Het afdrukken gebeurt op origineel Japans rijstpapier.
Van Ojen heeft een geheel eigen beeldtaal ontwikkeld door middel van de karakteristiek uitgegutste lijnen, de houtnerven en vooral door de elkaar overlappende kleuren. Hij stemt deze kleuren zeer zorgvuldig op elkaar af voordat hij ze over elkaar heen afdrukt. Dit leidt tot een zeer helder kleurgebruik.
Conditie | Beschadigd | ||
meerdere kleine gele vlekjes, zichtbaar op foto | |||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | HAARLEM, Nederland |
Starttijd | 4-4-2021 om 16:50 |
Eindtijd | 17-4-2021 om 21:38 |