Vissers - Verkocht

Vissers kopen? Bied vanaf 25!
Vissers kopen? Bied vanaf 25!Vissers kopen? Bied vanaf 25!Vissers kopen? Bied vanaf 25!
  • Flip van der Burgt (1927-1977)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Linosnede, potlood gesigneerd en gedateerd '57 rechtsonder. Getiteld en epr. d'art no.2 linksonder.

Beeldmaat 35 x 33 cm. Bladmaat 46 x 39 cm. Losbladig.

Flip van der Burgt is geboren te Den Bosch in 1927 en overleden te Amsterdam in 1977.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:04-01-2015 om 21:28
Eindtijd:11-01-2015 om 21:28
MF1989
11 jan. / 09:33
€ 25