VISSERSDORP AAN STRAND - Zeeland ?

VISSERSDORP AAN STRAND - Zeeland ? kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 70,00

VISSERSDORP AAN STRAND - Zeeland ? kopen? Bied vanaf 70!VISSERSDORP AAN STRAND - Zeeland ? kopen? Bied vanaf 70!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Ongespecificeerd

HAAGSE SCHOOL onbekende meester

VISSSERSDORP

Olieverf op linnen in de maat 30 x 40 cm

niet gesigneerd

zonder lijst

ZEER FRAAI GESCHILDERD

WIE WEET WELK DORP DIT IS?

VERZENDEN 8.60 EURO AANGETEKEND PAKKET NEDERLAND

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items

Dit item is verkocht voor 70,00

Starttijd:13-09-2014 om 21:03
Eindtijd:21-09-2014 om 21:03

rana
19 sep. / 12:48
€ 70