Vivian Klagsbrun, ingelijst werk - Verkocht

Vivian Klagsbrun, ingelijst werk kopen? Bied vanaf 10!
Vivian Klagsbrun, ingelijst werk kopen? Bied vanaf 10!Vivian Klagsbrun, ingelijst werk kopen? Bied vanaf 10!Vivian Klagsbrun, ingelijst werk kopen? Bied vanaf 10!Vivian Klagsbrun, ingelijst werk kopen? Bied vanaf 10!Vivian Klagsbrun, ingelijst werk kopen? Bied vanaf 10!Vivian Klagsbrun, ingelijst werk kopen? Bied vanaf 10!
  • Viviane Klagsbrun (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijst werk van Vivian Klagsbrun.

Met potlood gesigneerd.

afmeting lijst 56,5 x 47,5 cm.

Viviane Klagsbrun (1956)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  meij

8 verkochte items
Dit item is verkocht voor 12,00
Starttijd:03-01-2016 om 16:51
Eindtijd:10-01-2016 om 16:51
Biedingen (2)
Grabbelaar
10 jan. / 11:58
€ 12
evamadou
09 jan. / 19:28
€ 10