Vladimir Velickovic, litho, "Saut" (Sprong), 1975, Prent-190 - Verkocht

Vladimir Velickovic, litho, "Saut" (Sprong), 1975, Prent-190 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Vladimir Velickovic, litho, "Saut" (Sprong), 1975, Prent-190 kopen? Bied vanaf 75!Vladimir Velickovic, litho, "Saut" (Sprong), 1975, Prent-190 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  vdLinden

65 verkochte items
  • Vladimir Velickovic (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Veelgezochte litho van de wereldberoemde kunstenaar Vladimir Velickovic (Belgrado, 1935) = TOP!
- Handgesigneerd, gedateerd, betiteld en genummerd (79/190) in potlood
- Afmetingen: 57x89 cm
- Jaar: 1975
- Uitgever: Prent 190, Utrecht

In goede staat, aan de linker rand gekreukt, niet beschadigd, en her en der vergeelde vlekken (foxing) door ouderdom
Niet ingelijst

Vladimir Velickovic (1935)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  vdLinden

65 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:17-11-2015 om 12:10
Eindtijd:01-12-2015 om 12:10
moderato
01 dec. / 02:10
€ 75