Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
HENRY CASSIERS
VOLENDAMmers BIJ molen
LITHO in de maat 21.5 x 25
Gesigneerd onder in de plaat
Papier maat 36 x 45 cm
zonder lijst
VERZENDEN 8.60 euro AANGETEKEND PAKKET NEDERLAND
Starttijd | 13-9-2014 om 20:59 |
Eindtijd | 20-9-2014 om 20:59 |