Volkmar Schulz-Rumpold - Giclée op handgeschept katoenpapier! - gesigneerd - Verkocht

Volkmar Schulz-Rumpold - Giclée op handgeschept katoenpapier! - gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 30,00

Volkmar Schulz-Rumpold

Geplaatst door  Jelle
FA. (4)

124 verkochte items
  • Volkmar Schulz-Rumpold
GesigneerdHandgesigneerd

Volkmar Schulz-Rumpold (1956 Berlijn)

Titel: "Der Baumquieker"
Jaar: 2013
Techniek: Giclée op handgeschept katoenpapier
Oplage: 6 / 30
Gesigneerd: Handgesigneerd en genummerd
Afmetingen beeld: 39,5 x 50,0 cm
Afmetingen blad: 51,5 x 61,0 cm
Conditie: In uitstekende staat (nooit ingelijst)

Volkmar Schulz-Rumpold

Geplaatst door  Jelle
FA. (4)

124 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:03-04-2015 om 00:02
Eindtijd:08-04-2015 om 00:02
Biedingen (2)
ssc72
07 apr. / 23:11
€ 30
Dutchart
07 apr. / 20:03
€ 25