Volkmar Schulz-Rumpold - Zand Onrust, oplage 30, gesigneerde giclee

Volkmar Schulz-Rumpold - Zand Onrust, oplage 30, gesigneerde giclee kopen? Bied vanaf 80!
Volkmar Schulz-Rumpold - Zand Onrust, oplage 30, gesigneerde giclee kopen? Bied vanaf 80!Volkmar Schulz-Rumpold - Zand Onrust, oplage 30, gesigneerde giclee kopen? Bied vanaf 80!Volkmar Schulz-Rumpold - Zand Onrust, oplage 30, gesigneerde giclee kopen? Bied vanaf 80!Volkmar Schulz-Rumpold - Zand Onrust, oplage 30, gesigneerde giclee kopen? Bied vanaf 80!Volkmar Schulz-Rumpold - Zand Onrust, oplage 30, gesigneerde giclee kopen? Bied vanaf 80!

Volkmar Schulz-Rumpold

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Volkmar Schulz-Rumpold
GesigneerdHandgesigneerd

Volkmar Schulz-Rumpold - Zand Onrust

Sprekend, expressionistische giclée van Volkmar Schulz-Rumpold uit een gelimiteerde oplage van slechts 30 stuks! Handgesigneerd en genummerd en uitgevoerd op een prachtige kwaliteit handgeschept katoenpapier.

Kunstenaar: Volkmar Schulz-Rumpold
Titel: Zand Onrust (Sandgewühle)
Techniek: Giclée
Papier: Handgeschept katoenpapier
Jaar: 2013
Oplage: 30, dit is nummer 18
Gesigneerd: gesigneerd en genummerd
Beeld Formaat: 49,0 x 50,0 cm (19.1" x 19.5")
Papier Formaat: 61,0 x 61,0 cm (23.8" x 23.8")
Conditie: in uitstekende staat.

Volkmar Schulz-Rumpold (1956, -)
Volkmar Schulz-Rumpold is geboren op 19.3.1956 in Berlijn. Sinds 1986 heeft Volkmar verschillende exposities op zijn naam staan.  De werken van Volkmar Schulz-Rumpold worden wereldwijd verkocht (waaronder Christies, London) en geëxposeerd.

Verzendkosten

€10 - Nederland
€15 - België, Duitsland
€18 - Ander EU landen
Het werk wordt verzonden in een stevige koker. Het is mogelijk om het werk bij Artwrks in Rotterdam op te halen. Vanzelfsprekend betaalt u dan geen verzendkosten. let op: aankopen kunnen gecombineerd worden, u betaalt slechts éénmaal de verzendkosten.

Authenticiteit gegarandeerd
Artwrks staat ingeschreven bij de Kamer van Koophandel. Wij garanderen dat alle werken origineel zijn. De standaard garantie is 21 dagen. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u het volledige aankoopbedrag terug.

Volkmar Schulz-Rumpold

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Starttijd:30-12-2014 om 23:14
Eindtijd:04-01-2014 om 23:14
Openingsbod€ 80
ObjectlocatieNederland