• itemOptions.static.value.popular
  • itemOptions.static.value.endstoday
  • itemOptions.static.value.first
  • itemOptions.static.value.euro1
  • itemOptions.static.value.startstoday
  • itemOptions.static.value.last
  • itemOptions.static.value.aftersale
language.switch.language.de

vreugde- acryl op papier- handgesigneerd

vreugde- acryl op papier- handgesigneerd kopen? Bied vanaf 120!

itemDetailPage.itemSold itemDetailPage.itemSoldShowItem

itemOptions.type.value.painting

itemDetailPage.itemSoldPrice

item.sellSimilarItem
vreugde- acryl op papier- handgesigneerd kopen? Bied vanaf 120!vreugde- acryl op papier- handgesigneerd kopen? Bied vanaf 120!
item.sellSimilarItem

dashboard.common.seller

seller.itemAddedBy  kunstart
FA. (3)

seller.memberSince 2012
159 seller.soldItems
seller.allItemsLink (0)
  • William Remory (1958)
itemOptions.type.labelitemOptions.type.value.painting
itemOptions.period.labelitemOptions.period.value.1945

William Remory/ Madonna B

Prachtig, kleurrijk schilderij

Acryl op papier

Formaat 70 X 100 cm

Hand gesigneerd door beide kunstenaars

Certificaat

Aangetekende verzending

itemDetailPage.tab.shipping

itemDetailPage.tab.guaranty

itemOptions.warranty.labelitemOptions.warranty.value.complies

itemDetailPage.itemRemoved.sellerDisclaimer.text itemDetailPage.itemRemoved.sellerDisclaimer.linkText.

William Remory (1958)

artist.all_items_art seller.itemAddedBy  kunstart
FA. (3)

seller.memberSince 2012
159 seller.soldItems
seller.allItemsLink (0)

itemDetailPage.itemSoldFor

itemDetailPage.auction.info

itemDetailPage.auction.startDate:06-07-2016 datetime.at 11:48
itemDetailPage.auction.endDate:13-07-2016 datetime.at 11:48

itemDetailPage.bidHistory

9673
11 jul. / 12:53
€ 120
register.slideIn.header
register.slideIn.text