W. Bonsall - olieverf of doek - Skyline Brussel

W. Bonsall - olieverf of doek - Skyline Brussel kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 80,00

James Belton Bonsall

Geplaatst door  sleper0

1 verkochte items
  • James Belton Bonsall

Dit gesigneerd werk van W. Bonsall is in perfecte staat past perfect in een hedendaags interieur. W. Bonsall is gekend voor zijn skylines. Olieverf op doek en prachtig ingelijst.

James Belton Bonsall

Geplaatst door  sleper0

1 verkochte items

Dit item is verkocht voor 80,00

Starttijd:09-12-2016 om 10:40
Eindtijd:16-12-2016 om 10:40

ArneWintraecken
15 dec. / 09:38
€ 80