Zeer kleurrijke en mooie litho van walasse ting Oplage nummer;10/200 uiteraard potlood gesigneerd en genummerd In prachtige kleuren
Dit werk kan verzonden worden.Verzenden gebeurt aangetekend en plat tussen 2 platen mdf.Verzenden brengt altijd risico met zich mee en is voor risico koper afhalen kan in eindhoven
bezorgen kan in een straal van 250 kilometer vanaf eindhoven a 0,35 /kilometer
Nieuwstaat
nvt
Tot 2 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50