Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1985 |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 68 x 95 cm (h x b) |
Incl. lijst | 100 x 128 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 125/200 |
Walasse Ting (1929-2010).
Geisha.
Kleurzeefdruk op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 125/200.
1985.
Proper blad.
Blad: 68x95cm.
Kader 100x128cm. Vlek aan passe-partout midden onder, mankementjes aan kader.
Professionele inkadering.
Reflecties op de foto's door het glas.
Kunstwerk enkel ophalen na afspraak: Kunsthuis.be (Oelegem, BE) of Kunstpunt.nl ( Hapert, Noord-Brabant, NL).
Conditie | |
Conditie | Goed |
Vlek aan passe-partout midden onder, mankementjes aan kader | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oelegem, België |
Objectlocatie | Oelegem, België |
Starttijd | 24-7-2020 om 19:05 |
Eindtijd | 7-8-2020 om 21:46 |