Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1985 |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 68 x 96 cm (h x b) |
Incl. lijst | 100 x 128 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | "Artist Proof" |
Walasse Ting (1929-2010).
Geisha. Naakte liggende vrouw.
Kleurzeefdruk op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. "Artist Proof".
1985.
Proper blad.
Blad: 68x96cm.
Kader: 100x128cm.
Professionele inkadering.
Reflecties op de foto's door het glas.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Brasschaat, België |
Objectlocatie | Brasschaat, België |
Starttijd | 19-11-2020 om 14:37 |
Eindtijd | 5-12-2020 om 13:06 |