Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1986 |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 54 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Ex.nr. 59/125. |
Walasse Ting (1929-2010).
Kois.
Kleurzeefdruk op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 59/125.
1986.
Proper blad.
Blad: 54x74cm.
Niet ingekaderd.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 14.50 euro.
Nederland: 17 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 19.50 euro.
Europa: 27 euro.
Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis (Brasschaat, BE) of Kunstpunt (Hapert, Noord-Brabant, NL).
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Brasschaat, België |
Objectlocatie | Brasschaat, België |
Starttijd | 4-2-2021 om 9:12 |
Eindtijd | 20-2-2021 om 12:53 |