Prachtig ingelijste litho van Walasse Ting uit 1985. Het werk is Linksonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar. De handtekening, nummering en datering vallen onder het passe-partout. Zie foto's van het losse werk: 3 en 4.
De litho is professioneel ingelijst in een luxe oud-zilverkleurige lijst en is voorzien van een rood en een zwart passe-partout. Het indrukwekkende geheel is in perfecte staat.
Kunstenaar: Walasse Ting Techniek: Litho Oplage: 133/200 Gesigneerd: Linksonder Ingelijst: Ingelijst Afmeting zonder lijst (HxB): 68 x 96 cm Afmeting met lijst (HxB): 94 x 124 cm Conditie Werk: Zeer goed Conditie lijst: Zeer goed
Zeer Goed
Zowel het werk als de lijst zijn in zeer goede staat.
koeriersdienst