Perfect ingelijste, kapitale zeefdruk van deze beroemde kunstenaar, Dit is een in potlood gesigneerde en genummerde zeefdruk, oplage 200, dit is nummer 117. Klaar om in uw kamer op te hangen. In verband met afmetingen alleen afhalen in Utrecht.
Zeer Goed
In zeer mooie staat