Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1988 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 82/250 |
Litho van Walasse Ting uit 1988. Titel: Venus and ara. Nummer: 82/250. Afmetingen werk: h56 x b76 cm. Afmetingen voorstelling: h51 x b71 cm. Met potlood rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Extra: briefje met info over het werk en de kunstenaar zit erbij.
Conditie | Goed | ||
In goede staat. Het werk is aan de randen licht verkleurd binnen de randen van het oude passepartout. Goed ingelijst met nieuw passepartout valt dit niet meer op. | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 26-2-2019 om 17:20 |
Eindtijd | 11-3-2019 om 20:12 |