Walasse Ting - Originele Litho. "Hot and Sour Soup". - Verkocht

Walasse Ting - Originele Litho. "Hot and Sour Soup". kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Walasse Ting - Originele Litho. "Hot and Sour Soup". kopen? Bied vanaf 30!Walasse Ting - Originele Litho. "Hot and Sour Soup". kopen? Bied vanaf 30!Walasse Ting - Originele Litho. "Hot and Sour Soup". kopen? Bied vanaf 30!Walasse Ting - Originele Litho. "Hot and Sour Soup". kopen? Bied vanaf 30!Walasse Ting - Originele Litho. "Hot and Sour Soup". kopen? Bied vanaf 30!Walasse Ting - Originele Litho. "Hot and Sour Soup". kopen? Bied vanaf 30!Walasse Ting - Originele Litho. "Hot and Sour Soup". kopen? Bied vanaf 30!Walasse Ting - Originele Litho. "Hot and Sour Soup". kopen? Bied vanaf 30!Walasse Ting - Originele Litho. "Hot and Sour Soup". kopen? Bied vanaf 30!Walasse Ting - Originele Litho. "Hot and Sour Soup". kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  duif
FA. (45)

Lid sinds 2018
1348 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
  • Walasse Ting (1929-2010)
Jaartal1969
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen41 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Oplage204/1050
Original lithograph from Walasse Ting from 1969.
From the portfolio "Hot and Sour Soup"

Walasse TING

Walasse Ting (1929). Wereldberoemd Chinees kunstenaar die zijn werk over de gehele wereld maakte. Is vaak in Nederland te vinden en maakte nog deel uit van de CoBrA groep. Zijn werken hangen in alle musea ter wereld en hebben een hoge verzamelaarswaarde. Op elk kantoor in Nederland zijn er wel posters van hem te vinden.

Om authenticiteitsreden hebben zij,  de foto`s uit de portfolio en de handgeschreven pagina toegevoegd door Ting, deze zijn NIET in de partij opgenomen.

Is niet nieuw, maar wel goed

Walasse Ting (1929-2010)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  duif
FA. (45)

Lid sinds 2018
1348 verkochte items
56 cm
41 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:31-08-2018 om 14:13
Eindtijd:09-09-2018 om 15:05
karinhakijk
08 sep. / 22:39
€ 30