Walasse Ting 1929 China-17.05.2010 Dingen die ik graag Kleurenscherm afdrukken Jaar: 1995 hand ondertekende, genummerd en gedateerd Oplage: 50 Conditie: goed Afmetingen: 100 x 70 cm Kennisgeving met betrekking tot de foto: Houd er rekening mee dat om technische redenen er kleurverschillen kunnen zijn tussen de foto's en het originele werk.
Zeer Goed
Handgesigneerd
Tot 2 kg.
€ 8,50
Naar België
€ 10,00
€ 10,00
Europese Unie
€ 15,00
Wereldwijd
€ 25,00