Walasse Ting - "Venus en Ara" - Verkocht

Walasse Ting - "Venus en Ara" kopen? Bied vanaf 575!

Verkoopprijs: € 661,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Walasse Ting - "Venus en Ara" kopen? Bied vanaf 575!Walasse Ting - "Venus en Ara" kopen? Bied vanaf 575!Walasse Ting - "Venus en Ara" kopen? Bied vanaf 575!Walasse Ting - "Venus en Ara" kopen? Bied vanaf 575!Walasse Ting - "Venus en Ara" kopen? Bied vanaf 575!Walasse Ting - "Venus en Ara" kopen? Bied vanaf 575!Walasse Ting - "Venus en Ara" kopen? Bied vanaf 575!Walasse Ting - "Venus en Ara" kopen? Bied vanaf 575!

Geplaatst door  Centerfo
FA. (18)

511 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Walasse Ting (1929-2010)
Jaartal1988
TechniekLitho
StijlImpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Prachtig werk van Walasse Ting.
Een dame met een papagaai in een bloemenzee.
Titel;  Venus en ara.
Gedrukt op ARCHES papier.
Zie watermerk.

In de vroege jaren ’40 toonde Walasse Ting een paar tekeningen in waterverf bij een lokale boekhandel in Hong Kong. Hij reisde naar Parijs en vervolgens naar het westen, waar hij zes jaar lang worstelde voordat hij opgemerkt door de COBRA artistieke groep: Karel Appel, Asger Jorn en zijn vriend Alechinsky. In het midden van de jaren ’50 raakte Walasse Ting betrokken bij het 'abstract expressionisme’ en raakte hij bevriend met Sam Francis. Ting was eerder bekend om zijn gedurfde lijnen die vooral poëtisch abstracts waren, net als de bekende kunstenaar Zao Wouki.
Dit item valt onder de margeregeling

zie foto's aub.

Walasse Ting (1929-2010)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Centerfo
FA. (18)

511 verkochte items
76 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 661,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-05-2022 om 21:56
Eindtijd:27-05-2022 om 22:13
Guillaume1
27 mei / 17:20
€ 575