Walasse Ting - Walasse Ting (1929-2010) Reclined Nude - zeefdruk - Verkocht

Walasse Ting - Walasse Ting (1929-2010) Reclined Nude - zeefdruk kopen? Bied vanaf 419!
  • Walasse Ting (1929-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Walasse Ting (1929-2010)

Reclined Nude

signed in red crayon (upper centre)

lithograph, numbered 64/100, unframed, 54x75 cm

Dit item is verkocht voor 419,00
Starttijd:10-06-2018 om 18:35
Eindtijd:17-06-2018 om 22:19
Marc_H
17 jun. / 22:13
€ 419