Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Fotografie |
Techniek | C-Print |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 12.5 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Oplage | nvt |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Gezien de jaren nog in perfecte conditie. Verzenden binnen Nederland € 15 | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Assen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Assen, Nederland |
Starttijd | 8-3-2023 om 13:53 |
Eindtijd | 10-4-2023 om 16:37 |