Hendrik de Laat - Tolbrugstraat 's-Hertogenbosch
Olaf Nicolai - “GIFT” en “DISTRIBUTIE”
Hendrik Willebrord Jansen - Duin Landschap (eind 1800)
Siem Schaeffer - Haven van Rotterdam
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Litho |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 114 x 111 cm (h x b) |
Incl. lijst | 120 x 112 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 200 exemplaren |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 15-9-2020 om 9:47 |
Eindtijd | 15-10-2020 om 15:27 |