Waldo Balart - Structure of Light Orange Sq - Verkocht

Waldo Balart - Structure of Light Orange Sq kopen? Bied vanaf 125!
Waldo Balart - Structure of Light Orange Sq kopen? Bied vanaf 125!Waldo Balart - Structure of Light Orange Sq kopen? Bied vanaf 125!Waldo Balart - Structure of Light Orange Sq kopen? Bied vanaf 125!Waldo Balart - Structure of Light Orange Sq kopen? Bied vanaf 125!
  • Waldo Balart (1931)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/1
Uit de serie Structure of Light van Balart is dit een litografie in uitstekende conditie gericht op het thema 'Oranje'. Print van 35x50cm op papier en getekend met de hand door de artiest zelf.

In uitstekend conditie

Waldo Balart (1931)

CubaansCubaansAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  janvandenboomgaard

Lid sinds 2018
3 verkochte items
50 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 201,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-01-2022 om 13:54
Eindtijd:24-01-2022 om 19:52
Biedingen (6)
Nulletje
23 jan. / 22:30
€ 175
deecee
23 jan. / 22:30
€ 165
deecee
23 jan. / 22:30
€ 155
Nulletje
23 jan. / 22:30
€ 145
deecee
23 jan. / 22:27
€ 135
Nulletje
21 jan. / 23:13
€ 125