Waldo Balart - Structure of light, zeefdruk - Verkocht

Waldo Balart - Structure of light, zeefdruk kopen? Bied vanaf 65!
Waldo Balart - Structure of light, zeefdruk kopen? Bied vanaf 65!Waldo Balart - Structure of light, zeefdruk kopen? Bied vanaf 65!Waldo Balart - Structure of light, zeefdruk kopen? Bied vanaf 65!Waldo Balart - Structure of light, zeefdruk kopen? Bied vanaf 65!Waldo Balart - Structure of light, zeefdruk kopen? Bied vanaf 65!
  • Waldo Balart (1931)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige zeefdruk van de in Spanje woonachtige Cubaanse kunstenaar Waldo Balart.  Met potlood gesigneerd, getiteld, gedateerd (91) en genummerd (36/50).  In mint conditie.

Afmetingen: 50cm x 35cm

Waldo Balart (1931)

CubaansCubaansAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Rosser
FA. (178 )

3096 verkochte items
Alle items van deze verkoper (220)
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:21-04-2017 om 00:24
Eindtijd:05-05-2017 om 21:29
Biedingen (9)
ooteboe
05 mei / 21:23
€ 100
lokunst
05 mei / 21:23
€ 100
ooteboe
05 mei / 21:23
€ 95
lokunst
05 mei / 21:23
€ 90
ooteboe
05 mei / 21:19
€ 85
lokunst
05 mei / 21:19
€ 80
ooteboe
05 mei / 21:19
€ 75
lokunst
05 mei / 21:19
€ 70
ooteboe
21 apr. / 09:37
€ 65