Wally Elenbaas - litho: abstract - Verkocht

Wally Elenbaas - litho: abstract kopen? Bied vanaf 79!

Verkoopprijs: € 90,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Wally Elenbaas - litho: abstract kopen? Bied vanaf 79!Wally Elenbaas - litho: abstract kopen? Bied vanaf 79!Wally Elenbaas - litho: abstract kopen? Bied vanaf 79!Wally Elenbaas - litho: abstract kopen? Bied vanaf 79!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (314)
  • Wally Elenbaas (1912-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1960
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage89/100
Krachtige abstracte voorstelling van Wally Elenbaas. Techniek: Litho. Nummer: 89/100. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd en gedateerd ('60) door de kunstenaar. Afmetingen werk: H 42 x b 55,5 cm. Afmetingen voorstelling: H38 x b51 cm.

De voorstelling is in zeer goede staat. Op de witte rand zitten wat kreukeltjes in de hoeken. OP de bovenrand zit een klein bruin vlekje. Al deze zaken vallen bij inlijsting onder de passe-partout.

Wally Elenbaas (1912-2008)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
55.5 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 90,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-08-2020 om 00:22
Eindtijd:28-08-2020 om 21:12
Stahan
28 aug. / 21:05
€ 79