Walter Nobbe - Aan tafel

Walter Nobbe - Aan tafel kopen? Bied vanaf 50!

Walter Nobbe - Aan tafel

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Walter Nobbe - Aan tafel kopen? Bied vanaf 50!Walter Nobbe - Aan tafel kopen? Bied vanaf 50!Walter Nobbe - Aan tafel kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  John54
FA. (5)

Lid sinds 2018
119 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Walter Nobbe (1941-2005)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
Lijst82 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze litho is rechtsonder gesigneerd. Het werk is ingelijst met passepartout.

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:21-01-2020 om 11:01
Eindtijd:04-02-2020 om 21:10

Michalis
2 feb. / 16:10
€ 50