Walter Ruttenberg - lithografie - bloemen - circa 1900 - Verkocht

Walter Ruttenberg - lithografie - bloemen - circa 1900 kopen? Bied vanaf 20!
Walter Ruttenberg - lithografie - bloemen - circa 1900 kopen? Bied vanaf 20!Walter Ruttenberg - lithografie - bloemen - circa 1900 kopen? Bied vanaf 20!
  • Walter Ruttenberg (1859-1921)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zwart, wit en grijze lithografie van Walterus Lambertus Antonius (Walter) Ruttenberg (1859 - 1921). Gesigneerd in de steen. Afbeelding meet 26,5 bij 18,5 cm. Blad is 32,5 bij 24,5 cm. Vouwtjes in de marge.

Deze lithografie (tekening in de stijl van Jac. P. Thijsse) wordt weinig aangeboden. Gelet op datering is de lithografie in goede staat.

Walter Ruttenberg (1859-1921)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  loft
FA. (14)

456 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:17-10-2015 om 17:59
Eindtijd:24-10-2015 om 17:59
Casimir
24 okt. / 09:56
€ 20