FA. (3)

Walter Whall Battiss - The locust swarm, linosnede

Walter Whall Battiss - The locust swarm, linosnede kopen? Bied vanaf 75!
Walter Whall Battiss - The locust swarm, linosnede kopen? Bied vanaf 75!Walter Whall Battiss - The locust swarm, linosnede kopen? Bied vanaf 75!Walter Whall Battiss - The locust swarm, linosnede kopen? Bied vanaf 75!Walter Whall Battiss - The locust swarm, linosnede kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (262)
  • Walter Whall Battiss (1906-1982)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1951
TechniekVaria
StijlAfrikaans
OnderwerpDieren
Afmetingen29 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

Prachtig, origineel werk van misschien wel de grootste Zuid-Afrikaanse beeldend kunstenaar.  Hij werd geïnspireerd door prehistorische kunst, vooral rotstekeningen, en hij was bevriend met o.a. Picasso, door wie hij ook beïnvloed is.

Linonede op papier, in de druk gemonogrammeerd linksonder, gemonteerd in een omslag passe-partout (zoals uitgegeven) en met potlood door Battiss zelf getiteld op het passe-partout.  Afkomstig uit de gesigneerd uitgave “Fragments of Africa” uit 1951 (oplage 250 stuks). Echtheid wordt volledig gegarandeerd; een certificaat van echtheid wordt, op aanvraag, opgesteld en verstrekt bij aankoop.

Afmetingen: 43cm x 29cm (incl. omslag passe-partout), 24cm x 18cm (beeld)

Walter Whall Battiss (1906-1982)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
43 cm
29 cm
Starttijd:16-05-2022 om 15:40
Eindtijd:29-05-2022 om 19:42
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa