warffemius

warffemius kopen? Bied vanaf 90!
warffemius kopen? Bied vanaf 90!warffemius kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Piet Warffemius (1956)
GesigneerdHandgesigneerd

schitterend ingelijste zeefdruk van piet warffemius, maten 93x73 cm, gen. en gesigneerd.

alleen ophalen in leerdam.

Starttijd:16-06-2015 om 20:30
Eindtijd:21-06-2015 om 20:30
Openingsbod€ 90
ObjectlocatieNederland