Wassing met pen – Zeefdruk? – Begegnung des Kräfte - Ingelijst - 46 x 31 cm

Wassing met pen  – Zeefdruk?  – Begegnung des Kräfte -  Ingelijst - 46 x 31 cm kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 25,00

Wassing met pen  – Zeefdruk?  – Begegnung des Kräfte -  Ingelijst - 46 x 31 cm kopen? Bied vanaf 15!Wassing met pen  – Zeefdruk?  – Begegnung des Kräfte -  Ingelijst - 46 x 31 cm kopen? Bied vanaf 15!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2664 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

“Begegnung des Kräfte” (“Samenkomst van Krachten”). Een werk op papier van vermoedelijk een Duitse kunstenaar. Het werk is gesigneerd, maar helaas hebben wij de naam van de kunstenaar niet kunnen achterhalen.

Kunstenaar: Onbekend.

Techniek: Wassing met pen op papier. Zeefdruk?

Jaartal: Onbekend.

Afmetingen: Lijst, 46 x 31 cm (b x h).

                        Afbeelding, 30 x 20 cm (b x h).

Ingelijst: Ja. Een goudkleurige kunstof lijst met glasplaat en passe-partout. De lijst heeft aan de bovenkant een beschadiging, een scheurtje,  (zie de tweede foto).

Herkomst: Onbekend, maar waarschijnlijk uit Duitsland.

Gesigneerd: Ja, rechtsonder. Het werk is linksonder genummerd: 597 / 900.

Conditie: Goed , maar de lijst heeft een beschadiging aan de bovenrand. Klaar om op te hangen. Zie ook de foto’s.

Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,05 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2664 verkochte items

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:14-11-2013 om 18:43
Eindtijd:25-11-2013 om 18:43

Biedingen (3):

Tanis
25 nov. / 17:19
€ 25
gijswink38
24 nov. / 10:25
€ 20
FrankStolk
14 nov. / 19:10
€ 15