W.C.Gerritsma, Paarden en Jockey, Ets - Verkocht

W.C.Gerritsma, Paarden en Jockey, Ets kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

W.C.Gerritsma, Paarden en Jockey, Ets kopen? Bied vanaf 25!W.C.Gerritsma, Paarden en Jockey, Ets kopen? Bied vanaf 25!W.C.Gerritsma, Paarden en Jockey, Ets kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Wim Gerritsma (1913)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door W.C.Gerritsma

Voorstelling van twee paarden en een jockey

Losbladig, beeldmaat 11x16,5, bladmaat 29,5x45

Gesigneerd r.o. 'W.Gerritsma' en gemonogrammeerd r.o. op het blad

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Wim Gerritsma (1913)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3243 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:31-12-2015 om 10:58
Eindtijd:09-01-2016 om 12:58
meline
08 jan. / 13:33
€ 25