Weiland bij Neercanne

Weiland bij Neercanne kopen? Bied vanaf 1250!

Geplaatst door  foxno

0 verkochte items
  • Guus van Eck (1958)

Afm: 100 x 100 cm. Olieverf op doek.

Gesigneerd / gedateerd 1984. Het werk kan slechts worden opgehaald.

Guus van Eck (1958)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  foxno

0 verkochte items

Starttijd:24-03-2014 om 13:49
Eindtijd:07-04-2014 om 14:49
Openingsbod€ 1250
ObjectlocatieNederland