Gustave De Smet - Wendingen houtsnedennummer 1919 - Verkocht

Wendingen houtsnedennummer 1919 kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Wendingen houtsnedennummer 1919 kopen? Bied vanaf 150!Wendingen houtsnedennummer 1919 kopen? Bied vanaf 150!Wendingen houtsnedennummer 1919 kopen? Bied vanaf 150!Wendingen houtsnedennummer 1919 kopen? Bied vanaf 150!Wendingen houtsnedennummer 1919 kopen? Bied vanaf 150!Wendingen houtsnedennummer 1919 kopen? Bied vanaf 150!Wendingen houtsnedennummer 1919 kopen? Bied vanaf 150!
  • Gustave De Smet (1877-1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Wendingen houtsnedennummer uit 1919, op de losbladige bijdrage van Lion Cachet na nog geheel compleet. Introductie door Richard Roland Holst en 59 originele houtsneden van onder andere Gustave De Smet, Jan Mankes, J.L.M. Lauweriks, F.M.W. Filarski, B. Essers, W.O.J. Nieuwenkamp, Dirk Nijland en Chris Lebau en Lion Cachet. De omslag is een litho van Richard Roland Holst.

Titel: Wendingen houtsnedennummer
Jaartal: 1919: tweede jaargang, nummer 7 en 8 (juli en augustus)
Afmetingen blad: 32,3 cm x 31,7 cm (afmetingen omslag: 34,5 cm x 33 cm)
Materiaal: Houtsnedes op geschept papier
Conditie: In zeer goede staat; de bladen zijn slechts vergeeld. De omslag is echter wel sterk beschadigd; de randen zijn gescherud en er zitten wat vlekjes op.

Let op: Dit item wordt geveild door Kunstveiling.nl in opdracht van de inbrenger.

Voor items aangeboden door Kunstveiling.nl zelf gelden speciale voorwaarden, waaronder een vaste toeslag van 10 euro per item. (zie beschrijving):

Speciale voorwaarden:

Toeslag: Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10 euro per gewonnen item. Deze toeslag geldt voor items die door de Veilingmeester in opdracht worden aangeboden. (Zie www.kunstveiling.nl/toeslag)

Dit werk kan worden opgehaald tijdens kantooruren in Amsterdam bij Kunstveiling.nl. U betaalt bij afhalen geen extra kosten. Bij grote werken verdient afhalen altijd de voorkeur. Verzenden is ook mogelijk. Zie de verzendkosten onderaan de beschrijving. Meerdere aankopen kunnen – indien mogelijk- gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Garantie:

Bezichtigen:

Starttijd3-3-2015 om 17:02
Eindtijd15-3-2015 om 17:07
Biedingen (6)