Wendy Chazin - Bouquet sur la Table - Verkocht

Wendy Chazin - Bouquet sur la Table kopen? Bied vanaf 25!
Wendy Chazin - Bouquet sur la Table kopen? Bied vanaf 25!Wendy Chazin - Bouquet sur la Table kopen? Bied vanaf 25!Wendy Chazin - Bouquet sur la Table kopen? Bied vanaf 25!Wendy Chazin - Bouquet sur la Table kopen? Bied vanaf 25!Wendy Chazin - Bouquet sur la Table kopen? Bied vanaf 25!Wendy Chazin - Bouquet sur la Table kopen? Bied vanaf 25!Wendy Chazin - Bouquet sur la Table kopen? Bied vanaf 25!
  • Wendy Chazin
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Conditie: uitstekend.

Nummer: 101. Nummers op de foto's kunnen afwijken.

Papiersoort: Arches.

Afmeting afbeelding: 63 x 47 cm.

Nooit ingelijst.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Wendy Chazin

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
56 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-01-2020 om 21:10
Eindtijd:21-01-2020 om 19:09
CorryM
21 jan. / 10:53
€ 25