Werk van Berthois Rigal

Werk van Berthois Rigal kopen? Bied vanaf 120!

Werk van Berthois Rigal

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 120,00

Werk van Berthois Rigal kopen? Bied vanaf 120!Werk van Berthois Rigal kopen? Bied vanaf 120!Werk van Berthois Rigal kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  173296

4 verkochte items
  • Bernard Berthois-Rigal (1927)
TypeTekening / Aquarel

Aangeboden een originele, gesigneerde aquarel-tekening van Bernard Berthois-Rigal. Het werk heeft geen titel en is jaren geleden gekocht bij Christie's in Amsterdam. Het is ingelijst in een goudkleurige frame. In uitstekende staat. Wordt zelden te koop aangeboden.

Het werk is gemaakt in 1989 en is 45 cm breed en 32 cm lang. De lijst is 78 cm breed en 62 cm lang.

Dit item is verkocht voor 120,00

Starttijd:22-11-2014 om 21:24
Eindtijd:29-11-2014 om 21:24

bedi
23 nov. / 13:20
€ 120