Wernher Bouwens - Geen titel

Wernher Bouwens - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!
Wernher Bouwens - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!Wernher Bouwens - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!Wernher Bouwens - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!Wernher Bouwens - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!Wernher Bouwens - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!Wernher Bouwens - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!Wernher Bouwens - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!Wernher Bouwens - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!
  • Wernher Bouwens (1969)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen89 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/10
Twee bijzondere, handgesigneerde eerste drukken van 10 uit 1997 van Werher Bouwens.

Wernher is geboren in Nederland (1969) maar verhuisde in 1994 naar Frankrijk. Zowel in Frankrijk als in Duitsland  zijn werken van hem tussen 2002 2021 tentoongesteld in  o.a. musea, galerieën en op kunstbeursen.

De werken zijn zo'n 78x58 cm groot en hebben onderaan vochtvlekken, welke professioneel te verwijderen zijn.
ConditieRedelijk
Vochtvlekken aan de onderkant
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ouwster-nijega, Nederland
Binnen Nederland € 8,90
Naar België € 13,50
Naar Duitsland € 13,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Wernher Bouwens (1969)

Geplaatst door  NanoEyes
Lid sinds 2021
6 verkochte items
67 cm
89 cm
Starttijd29-1-2023 om 12:33
Eindtijd5-2-2023 om 19:50
Openingsbod € 50
ObjectlocatieOuwster-Nijega,  Nederland