Maurice Grothausen - DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD TWEEZIJDIG
Hendrikus Roodenburg - Aan de dijk, Hindeloopen - Kleurets
Charles Donker - Ets: Houtsnip vier essen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 23/100 |
Wessel Couzijn (1912-1984).
Titel: "Konstruktie".
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 23/100.
Proper blad. Enkele deuken in het beeld.
Blad: 56x75cm.
Niet ingekaderd.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
Conditie | Goed | ||
Enkele deuken in het beeld. | |||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Oelegem, België |
Starttijd | 20-11-2018 om 9:29 |
Eindtijd | 4-12-2018 om 19:20 |