Abstract beeld ruiter te paard - bronzen beeld - gesigneerd met teken en datering 1899 - 1974 Een mooi beeld gemerkt met een teken voor Wessel Couzijn en aan de voet met jaartellen 1899 - 1975. Het is waarschijnlijk gemaakt voor het 75jarige bestaan van een bedrijf. Het beeld is massief gegoten brons en is 20 cm hoog. Mooie donkere patina.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bovenkarspel, Nederland
Tot 5 kg.
€ 6,75