Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 52.5 x 78.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 5 exemplaren |
Conditie | |||||||||
Conditie | Beschadigd | ||||||||
Algemeen redelijke staat, scheur boven in het witte vlak (achteraan hersteld met tape), enkele kleine scheurtjes in de bladrand, prikgaatjes in de uiterste hoeken, her en der lichte foxingvlekjes en kreukjes Mits gebruik van passe-partout nog zeer presentabel | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: De klinge, België | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | De Klinge, België |
Starttijd | 17-1-2023 om 18:23 |
Eindtijd | 1-4-2023 om 15:00 |