Wielrijder - Verkocht

Wielrijder kopen? Bied vanaf 49!
  • Jan van Diemen (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig grote zeefdruk van Jan van Diemen

Oplage : 164/200

Jaar van uitgave: 1994

Formaat: blad: 90*70, beeld 78*60

Staat onberispelijk

Dit item is verkocht voor 49,00
Starttijd:24-03-2018 om 13:48
Eindtijd:31-03-2018 om 14:48
philaecon
30 mrt. / 16:13
€ 49