Wijnand Nieuwenkamp (1874-1950) - Litho Benares

Wijnand Nieuwenkamp (1874-1950) - Litho Benares kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

Wijnand Nieuwenkamp (1874-1950) - Litho Benares kopen? Bied vanaf 1!Wijnand Nieuwenkamp (1874-1950) - Litho Benares kopen? Bied vanaf 1!Wijnand Nieuwenkamp (1874-1950) - Litho Benares kopen? Bied vanaf 1!Wijnand Nieuwenkamp (1874-1950) - Litho Benares kopen? Bied vanaf 1!Wijnand Nieuwenkamp (1874-1950) - Litho Benares kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp (1874-1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho, uitgegeven door Koninklijke Kunstzaal Kleykamp.
Beeldmaat 40 x 33,5 cm. Bladmaat een slag groter.
Wijnand Nieuwenkamp is geboren te Amsterdam in 1874 en overleden te San Domenico di Fiesole in 1950.
Litho heeft geen scheuren, maar wel een verkleuring aan de linkerzijde van het blad (zie foto's)

Werk kan afgehaald worden of verzonden a 10 euro.
Bij aankoop van meerdere items blijven de verzendkosten gelijk.

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:14-05-2015 om 19:52
Eindtijd:22-05-2015 om 21:52

Biedingen (12):

Gerbrand
22 mei / 16:32
€ 25
Eleo
22 mei / 16:32
€ 21
Gerbrand
22 mei / 16:32
€ 19
Eleo
22 mei / 16:32
€ 17
Gerbrand
22 mei / 16:31
€ 13
Eleo
22 mei / 16:31
€ 11
Gerbrand
22 mei / 15:45
€ 9
slokje
22 mei / 00:07
€ 7
artb
22 mei / 00:03
€ 5
mappart
22 mei / 00:03
€ 5
artb
19 mei / 18:22
€ 3
bram86
17 mei / 04:33
€ 1