1 nog in lijst. Het werk Slachtoffers na. De andere heeft geen lijst. Eventueel kunt u beide foto’s in 1 lijst plaatsen of op de duur wisselen.
Zonder lijst. Training 14 Hiervan is wel de originele achterzijde aanwezig.
Zal met zorg worden verzonden en verpakt maar de lijst is van echt glas, ophalen mogelijk
Goed
De foto’s zijn in goede staat. Lijst is iets beschadigd
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oosterbeek, Nederland
Tot 10 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00