Wijnand Wansink - C2232-2, Vrouw met vogel

Wijnand Wansink - C2232-2, Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 25!
Wijnand Wansink - C2232-2, Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 25!Wijnand Wansink - C2232-2, Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 25!Wijnand Wansink - C2232-2, Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 25!
  • Wijnand Wansink (1935-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1958
TechniekLitho
StijlImpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 39 cm (h x b)
Lijst72.5 cm x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C2232-2, Wijnand Wansink, Vrouw met vogel, litho, rechtsonder handgesigneerd, gedateerd 1958, beeldmaat 50 x 39 cm, lijstmaat 72.5 x 52.5 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Papier verkleurd door de tijd, scheur in papier midden-boven, lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd, ZONDER GLAS!

Wijnand Wansink (1935-2018)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
52.5 cm
72.5 cm
39 cm
50 cm
Starttijd:16-01-2023 om 14:04
Eindtijd:25-01-2023 om 22:03
Openingsbod € 25
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier