Wil van Leeuwen - 9830, Stilleven met luit

Wil van Leeuwen - 9830, Stilleven met luit kopen? Bied vanaf 650!
Wil van Leeuwen - 9830, Stilleven met luit kopen? Bied vanaf 650!Wil van Leeuwen - 9830, Stilleven met luit kopen? Bied vanaf 650!Wil van Leeuwen - 9830, Stilleven met luit kopen? Bied vanaf 650!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
  • Wil van Leeuwen (1909-1994)
DragerPaneel
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 cm x 63.5 cm (h x b)
Lijst63.5 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
9830, Wil van Leeuwen, Stilleven met luit, olieverf op paneel, paneelmaat 51 x 63.5 cm, lijstmaat 63.5 x 76 cm, rechtsonder gesigneerd.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.

ConditieRedelijk

Doek bevat licht oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd. Lijst vertoont lichte slijtschade en oppervlaktevuil door de tijd.

Wil van Leeuwen (1909-1994)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
76 cm
63.5 cm
63.5 cm
51 cm

Starttijd:05-07-2019 om 15:20
Eindtijd:14-01-2021 om 19:25
Openingsbod€ 650
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier