Wil Wiegant - 2x Gouache-Litho

Wil Wiegant - 2x Gouache-Litho kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 120,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Wil Wiegant - 2x Gouache-Litho kopen? Bied vanaf 95!Wil Wiegant - 2x Gouache-Litho kopen? Bied vanaf 95!Wil Wiegant - 2x Gouache-Litho kopen? Bied vanaf 95!Wil Wiegant - 2x Gouache-Litho kopen? Bied vanaf 95!Wil Wiegant - 2x Gouache-Litho kopen? Bied vanaf 95!Wil Wiegant - 2x Gouache-Litho kopen? Bied vanaf 95!Wil Wiegant - 2x Gouache-Litho kopen? Bied vanaf 95!Wil Wiegant - 2x Gouache-Litho kopen? Bied vanaf 95!Wil Wiegant - 2x Gouache-Litho kopen? Bied vanaf 95!Wil Wiegant - 2x Gouache-Litho kopen? Bied vanaf 95!Wil Wiegant - 2x Gouache-Litho kopen? Bied vanaf 95!Wil Wiegant - 2x Gouache-Litho kopen? Bied vanaf 95!Wil Wiegant - 2x Gouache-Litho kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  jpagema

9 verkochte items
  • Wil Wiegant (1951)
TechniekHandgekleurd
IngelijstIngelijst
Afmetingen57 cm x 46.5 cm (h x b)
Lijst82 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9

2x Gouache-litho van Wil Wiegant uit zijn CoBra periode:

- nr. 6 uit een serie van 9.

- nr. 8 uit een serie van 9.

Van een van de werken is de aluminium lijst iets beschadigd (zie foto)

Wil Wiegant (1951)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  jpagema

9 verkochte items
74 cm
82 cm
46.5 cm
57 cm

Dit item is verkocht voor 120,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:18-01-2021 om 08:51
Eindtijd:01-02-2021 om 21:00

Biedingen (2):

Adoublet
27 jan. / 22:14
€ 105
bramscheirlinckx
22 jan. / 01:41
€ 95