Wilfred Voet - vrouw aan tafel

Wilfred Voet - vrouw aan tafel kopen? Bied vanaf 25!
Wilfred Voet - vrouw aan tafel kopen? Bied vanaf 25!Wilfred Voet - vrouw aan tafel kopen? Bied vanaf 25!
  • Wilfred Voet (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 41 cm (h x b)
Lijst70 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
De titel zie ik niet op het werk

Het werk is goed, het passe partout heeft wel wat verkleuringen, zit in zilverkleurige aluminium lijst van 70 x 56 cm

Wilfred Voet (1935)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Ltb
FA. (2)

8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
56 cm
70 cm
41 cm
34 cm
Starttijd:23-09-2022 om 14:04
Eindtijd:02-10-2022 om 22:11
Openingsbod € 25
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier